Text Size
   

Главное меню

Інтуїція - INTUITION PDF   E-mail
Автор: Administrator   
07.01.2017 12:24
Индекс материала
Інтуїція - INTUITION
Развитие Интуиции
Все страницы

INITIATION INTO INTUITION

Це сакрально, але не секретно.

Близько 25 років тому Йогіджі сказав:

Одного разу все знання буде доступне кожному, потрібно буде лише натиснути пальцем на кнопку, щоб отримати його. Але більшість людей не усвідомлюють його.

А з тих, хто усвідомлюють, більшість не зрозуміють його.

А з тих, хто зрозуміють, більшість не матимуть дисципліни, щоб жити ним.

Інтуїція (пізньолат. intuitio - "споглядання", від дієслова intueor - пильно дивлюся) - метод розв'язання задач за допомогою єдиномоментного підсвідомого виведення, що ґрунтується на уяві, емпатії та попередньому досвіді, "чуття", проникливість.

Переклад поняття επιβολή латинською мовою словом "intuitus" (від дієслова intueri, що означає "вдивлятися", "проникати поглядом" (зором), "миттєво осягати") був зроблений у V столітті Боецієм.

Інтуїція - здатність прямого, безпосереднього осягнення істини без попередніх логічних міркувань і без доказів.

Згідно зі ще одним трактуванням, інтуїція - це пряме осягнення розумом істини, яке не виведене логічним аналізом з інших істин і не сприймається через органи чуття.

"Нам потрібна тільки одна річ - нескінченна сила.

Вона йде з Інтуїції.

Уява - це уява, а інтуїція - це Істина".

- Йогі Бхаджан

Initiation into Intuition

 

Довіряй своїй інтуїції, адже Тебе надихає сама Благодать Бога - Барака

Усередині тебе є сила Бога.

Усередині тебе є потік життя.

Всередині тебе є істина і чисте світло Бога.

Тому, завжди зустрічай життя, будучи собою, не як жертва обставин, використовуй інтуїцію.

Йогі Бхаджан 7/18/84

"В епоху Водолія інтуїція буде основою самовизначення.

Ви повинні пізнавати реальність за допомогою інтуїції, а не за допомогою знань, коли реальність стає знанням, вже занадто пізно".

Лекція Йоги Бхаджана, 11.06.98

"Інтуїція підтримує вас у балансі, позитивними і повністю пов'язаними з практичною стороною життя.

Ви стаєте собою, глибоко собою. Величні й блискучі"

Йогі Бхаджан.

 

Initiation into Intuition

Інтуїція - це керівництво, яке завжди підтримуватиметься всім Всесвітом і Матір'ю-природою. 
20.07.94 ЙБ

"Ви вивчали найрізноманітніші класи. Але насправді, що ми намагаємося зробити, так це підготувати людину до її власного завтрашнього дня. Людина без інтуїції - людина в темряві. Можливо, у вас є свічка, але якщо вона не горить, то вона нічого не означає..."

Йогі Бхаджан

"Інтуїція робить вас гармонійними, дуже позитивними, ви стаєте самим собою, глибоко собою"

- Йогі Бхаджан.

Інтуїтивні знання безмежні й абсолютно точні. Інтуїтивні рішення приходять тоді, коли ваш розум не робить висновків і ви не перебуваєте під впливом емоцій.

"Людина без інтуїції - це людина в темряві. У вас може бути свічка, але якщо ви не знаєте, як запалити її, у ній немає жодного сенсу". "Нова епоха - епоха Водолія - для людей, які знають, а не для тих, які хочуть знати"

- Йогі Бхаджан.

"Без інтуїції у вас немає ніякого захисту, у вас немає рогів, немає копит, ваша шкіра не досить міцна, щоб зберегти вас, у вас немає нічого для захисту.

У вас є інтелект, щоб розвивати інтуїцію, через здатність осмислення, так, щоб ви могли завжди бути усвідомленими в знайомому чи незнайомому, у проекції чи відкиданні, для того щоб іти в майбутнє із силою сьогодення і досвідом минулого. Це дуже просто, це твердження на мільйон доларів".

- Йогі Бхаджан.

"Ви бачите, що Бог діє тільки через інтуїцію, де немає страху.

Інтуїція - це знання, які ви можете розгледіти за рукою Творця.

В іншому разі ви бачите тільки те, як працює час і простір, і це прикро.

У цьому і є різниця людини з інтуїцією і людини без інтуїції".

- Йогі Бхаджан

"Навчання - це не те, що Ви дізнаєтеся з часом.

Навчання - те, що Ви осягаєте за допомогою своєї Інтуїції і своєчасно застосовуєте".

Спадщина ~Йоги Бхаджана

Інтуїція - це знання завтра, наступної хвилини, наступної години, наступного дня, наступного року, наступного життя. Ви повинні бути здатними інтуїтивно визначити своє майбутнє життя.

Молитва виходить зсередини. Молитва здійснюється від душі.

- Йогі Бхаджан СИЛА ВИКОРИСТАНОГО СЛОВА


Йога - це не просто пози. Йога - це внутрішня з'єднаність, не зовнішня - з якимось богом або духовним учителем. Учитель просто вчить вас і показує дорогу до світла. Вам потрібна практика, щоб ви змогли зрозуміти себе всередині себе. Ваше внутрішнє Я здатне усвідомити і побачити вас.

Ви маєте побачити, що ви робите із собою. Оскільки ви себе не знаєте, не бачите і не чуєте, вам потрібні друзі. Вірні друзі вбивають вас швидше, ніж вороги. З ворогами всі ваші почуття загострюються. З друзями цього не відбувається.

У вас є тільки один захисник - ваша інтуїція. У вас є тільки один друг - ваш калібр. У вашої свідомості є лише одне супер послання для вас - станьте великими.

Лекція Йоги Бхаджана

... У своєму житті спочатку ви створюєте звички, потім звички створюють вас. І сьогодні той день, коли ви можете створити звичку медитації. Тоді медитація зробить вас інтуїтивними, і інтуїція вирішить ваші проблеми. Як людина, ви маєте знати до того, як зіткнетеся з життям, що ви не можете жити імпульсивним життям. Так живуть тварини і птахи.

Ви не можете жити так само. Ви як людина, будь ви християнином, євреєм, сикхом, індусом, атеїстом або як ви себе називаєте, не володітимете інтуїцією.

Вчорашній день минув, мій друже. Сьогоднішній день закінчується. Тільки ви можете знати завтрашній день. Якщо ви знаєте завтра, ви будете щасливими і надіючимися. Якщо ви не знаєте завтра, ви будете щасливо противними. Це визначальний фактор. Коли ми медитуємо, існує безліч обіцянок, які абсолютно фіктивні.

Насправді, коли ми медитуємо, це дуже простий процес. Наше ментальне підсвідоме сміття починає спливати через нашу лінію німба.

Медитація очищає вашу власну підсвідомість так, що ви можете відчувати і думати тотально правильно (безпомилково).

∙ Human означає людина. HU означає світло, MAN означає розум.

Невидиме око, що знаходиться у вас - з лекцій Йоги Бхаджана

"...Однак поняття інтуїції, яку можна досягти через шосту чакру, часто розуміють неправильно.

Більшість людей думають, що інтуїція - це, головним чином, містичні надчуттєві здібності, як-от пророцтво, здатність знати будь-що до того, як воно станеться.

Це теж частина інтуїції, але не найважливіша. Найпримітніший аспект інтуїції - це здатність бачити через призму душі, а не его.

Коли ви незмінно дивитеся з душі, то ухвалюєте рішення природно і без зусиль, що підтримує і живить вашу душу, а не его.

Ви ставите в центр уваги цілісність своєї істоти, а не вузькі уявлення вашого его, що ґрунтуються на питаннях виживання і становища в суспільстві".

 

Медитація як ліки автор: доктор медицини Дхарма Сінгх Хальса

Ступені пробудження в описі Гуру Раттани

Цей простий огляд ступенів пробудження буде для вас цінним помічником, який спрямовуватиме вас у вашій особистій практиці.

1. Спрямований назовні

Спочатку ми перебуваємо в двоїстому розумі. Це інтелектуальна і ментальна фаза. Ми виявляємо цікавість і обговорюємо різні ідеї. Ми купуємо і читаємо книжки про духовність, але поки ще не почали свою практику. Коли ми починаємо практикувати, наша увага спрямована назовні. Ми озираємося на всі боки і намагаємося переконатися, що ми в безпеці і правильно виконуємо пози.

2. Внутрішній зв'язок

Фокус нашої уваги починає зміщуватися, ми використовуємо свої відчуття, щоб сприймати те, що відбувається всередині, а не зовні. Наша сенсорна усвідомленість зростає в міру того, як ми звертаємо увагу на себе, а не на інших людей, своє оточення або ментальні відволікання. Ми переміщуємо увагу від думок до відчуттів тіла й усвідомлення своїх почуттів.

3. ми отримуємо доступ до нейтрального розуму

У нас є досвід переживання внутрішнього простору, і цей досвід можна нескінченно розширювати і робити глибшим. У нас є точка співвіднесення для встановлення внутрішнього центру і знаходження притулку.

4. Внутрішнє слухання

Ми можемо бути мовчазними і слухати всередині себе. Ми можемо зрозуміти, що таке інтуїція, і отримати до неї доступ. Ми вітаємо слухання Нескінченного звуку і тиші простору всередині свого розуму. Слухання може проілюструвати щаблі всередині щаблів: Ми чуємо в голові тишу. Ми стаємо більш налаштованими на свою інтуїцію. Ми чуємо послання серця. Для повнішого спілкування зі своєю Душею ми додаємо до інтуїції інстинкти. Слухання з часом виростає в розширений стан свідомості, коли ми постійно усвідомлюємо Нескінченне Поле і свою взаємодію з ним. Наше слухання стає настільки глибоким і усвідомленим, що ми приймаємо керівництво Вселенського Поля, яке взаємодіє з нашою Душею.

5. Вселенське поле

За допомогою нейтрального розуму ми починаємо встановлювати зв'язок із якостями Вселенського Поля. Переживаючи ці якості, ми можемо відчути й визначити їх у розумі й тілі. Я є те. Ми знаходимо нове почуття ідентичності. Ми можемо діяти з цього стану.

6. Внутрішній магнетизм

Наша тяга всередину постійно посилюється, поки не стає потужнішою, ніж зовнішнє тяжіння. Дедалі довше й довше ми можемо утримувати фокус уваги на собі та своїх відчуттях. Ми можемо підтримувати чуттєву комунікацію зі своїм тілом і насолоджуватися стосунками розум/тіло.

7. Ми стаємо дедалі більш і більш пробудженими й усвідомленими

Ми стаємо дедалі більш пробудженими й усвідомленими. Наші сенсорні здібності відточуються і розширюються. Інтуїція і чуттєва інстинктивна усвідомленість дедалі доступніші нам. Ми слухаємо послання Душі і слідуємо за ними. Ми більше не діємо зі страху. Ми діємо і живемо зі стану довіри і любові.

8. Нескінченна усвідомленість

Ми бачимо Божественне всюди, всередині себе і в інших. Ми діємо зі стану цієї усвідомленості.

 

Про спрямування уваги та бажання контролювати

...Внутрішня сенсорна система складається з трьох компонентів:

1. Внутрішнє бачення - здатність дивитися всередину і бачити далі видимої реальності, тобто здатність бачити невидиме.

2. Внутрішнє слухання - здатність слухати всередині звуки дихання, биття серця, внутрішню тишу, божественні звуки, Нескінченність та інтуїцію.

3. Внутрішнє відчуття - здатність бути з тілом і його відчуттями, не думаючи або аналізуючи, а також здатність бути сприйнятливими до невербальних повідомлень Душі, тобто вміння з чуттєвою усвідомленістю бути присутнім в інстинктивній мудрості Душі...

Джерело: "Ваше життя - в чакрах" Гуру Раттана

http://www.pro.yxp.ru/?p=2633

Практика Відкриття Інтуїції в Кундаліні Йозі

1. відкриття Інтуїції - (INITIATION INTO INTUITION)

http://www.ilonika.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=237&Itemid=242

2. Гьян Сіддхі Крійя - Gian Siddhi Kriya

http://www.ilonika.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=259&Itemid=266

3. MEDITATION GIAN SIDDHI - МЕДИТАЦІЯ ГЬЯН СІДДХІ

http://www.ilonika.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=263&Itemid=269

4. Священна Єгипетська Медитація

http://bhajan.narod.ru/sets/med_intuition_01.htm

5. Вправа 1 (для розвитку інтуїції)

http://www.kri.yxp.ru/free/r2p2.pdf

6. Стати Інтуїтивним

http://www.kundalinirising.org/KRIResource/Kriyas/ToBecomeIntuitive.pdf

7. Медитація Посилення інтуїтивної проекції медитація

http://kyoga.ru/meditaciya-uchilenie-intuitivnoj-proekcii/

8. Як стати інтуїтивним

http://kyoga.ru/kak-stat-intuitivnym/

9. Чотиритактне дихання для інтуїції (LA936)

http://kyoga.ru/chetyryoxtaktnoe-dyxanie-dlya-intuicii-la936/

10. Привид Крія: очищення привидів і розкриття інтуїції

http://kundaliniyogasoundhealing.com/wp-content/uploads/2017/01/GhostKriya.pdf

power of intuition in prayer

Сила інтуїції в молитві

http://www.gurusingh.com/power-of-intuition-in-prayer/

Кундаліні йога з характером Воїна Святого

Підготували та переклали: HarSaran Singh Khalsa & Priti Saran KaurОбновлено 23.05.2023 13:05