Text Size
   

Главное меню

Протистояння викликам завтрашнього дня PDF   E-mail
Автор: Administrator   
16.08.2022 13:50

Медитація для протистояння викликам завтрашнього дня

Facing The Challenge Of Tomorrow LA-794

  1. Сядьте у легку позу, витягнувши прямі руки убік. Лікті знаходяться на одному рівні з плечима, а долоні звернені вниз. Зігніть руки в ліктях так, щоб передпліччя та кінчики пальців були спрямовані прямо вперед. У пахвах з'явиться розтяжка. Закрийте очі та сфокусуйте погляд на кінчику підборіддя. Дихайте повільно та глибоко. Сядьте прямо, опустивши підборіддя і випнувши груди. 3 хвилини.

2. Залишайтеся в тому ж положенні, що й у першій вправі, але поверніть долоні вгору до стелі. Це дозволить розтягнути зап'ястя. Зробіть усе можливе, щоб долоні повернулися нагору. 3 хвилини.

3. Залишаючись у тому ж положенні, поверніть долоні так, щоб вони були спрямовані убік. Мізинець руки знаходиться вгорі, а великий палець – внизу. Тримайте руки піднятими на рівні плечей та зосередьте погляд закритих очей на центрі підборіддя. 3 хвилини. Для завершення: Вдихніть, затримайте дихання та стисніть усі м'язи тіла. Видихніть і повторіть цю послідовність ще двічі. Розслабтеся.

КОМЕНТАРІ: Ми створені для того, щоб прийняти виклик завтрашнього дня. Щоб використати цей потенціал, ми маємо жити зараз і приймати те, що цей момент приносить. Якщо ми злимось, ображаємося або поринаємо у фантазії, ми втрачаємо синхронність з моментом і не можемо прийняти адекватну реакцію. Цей набір перекалібрує нашу сприйнятливість до того, що є як воно є. GSK

Фантазії та гнів повністю руйнують людське тіло.

Терпимість – найбільше людське надбання. YB

При використанні матеріалів цього сайту обов'язкове посилання на www.ilonika.in.ua
© Harsaran Singh Khalsa ਹਰਸਰਨ ਸਿਿੰਘ

Кундаліні йога з характером Воїна Святого

Підготували та переклали: HarSaran Singh Khalsa & Priti Saran Kaur

Обновлено 23.05.2023 12:41