Text Size
   

Главное меню

Баба Сірі Чанд PDF   E-mail
Автор: Administrator   
19.11.2022 15:04

Баба Срі Чанд відомий як найбільший у світі йог.

Кажуть, що він ходив по планеті 151 рік і ніколи не старів.

Він досяг того, що в йогічних писаннях описується як "Канчан Кайя", золоте тіло.

Народився 8 вересня 1494 року в священній землі Султанпур Лодхі в Індії, він був старшим сином Гуру Нанака і Мати Сулахані.  Він був посвячений у віці семи років Гуру Нанаком, який навчив його йогічній науці Чаран Джаап і Мантра Джаап. За настановами батька він також вивчав санскритські тексти та Хат Даршан.
Коли Гуру Нанак повернувся зі своєї останньої Удасі (подорожі), він подарував свій одяг Удасі Бабі Шрі Чанд. Продовжуючи традицію Удасі, Баба Шрі Чанд відправився в Афганістан, Тибет, Ассам і по всій Індії, щоб продовжувати поширювати послання свого батька. Дхуна, священний вогонь Баба Шрі Чанда, досі існує в комплексі Шор Базар, Кабул, Афганістан, де місцеві сикхи збудували Гурдвару.
"Гуру Нанака чули, за ним йшли, його слухали тисячі, сотні тисяч, і був лише один, хто міг стати його наступником - Лена. Рідні сини Гуру Нанака, Баба Шрі Чанд і Баба Лакшмі Чанд, були досконалі. Не думайте, що в них було щось менше. Але Гуру Нанак хотів дати благодать домогосподарю. Один ґаді, або трон духовності, було дано Бабі Шрі Чанд для Удасі Пантх, незалежної секти того часу. Тому інший трон мав бути переданий учневі, і саме Лехна став Гуру Анґадом". Йоґі Бхаджан

http://blog.invinciblemusic.com/baba-sri-chand-the-holder-of-all-yogic-wisdom-2/

Обновлено 30.01.2023 18:06