Text Size
   

Главное меню

Слухання ангельського шепоту PDF   E-mail
Автор: Administrator   
09.03.2022 00:00
Индекс материала
Слухання ангельського шепоту
Listening to Angelic Whispers
Все страницы

Слухання ангельського шепоту

Listening to Angelic Whispers - Слушание ангельского шепота


Ця медитація вдосконалює саттвічну гуну вашого розуму. Саттвічний означає чистий, істинний, врівноважений і являє собою достаток, радість, мир і гармонію.

Крійя з двох частин включає в себе насвистування мантри "Ардас Бхаї", яка, як кажуть, відповідає на молитви, навіть якщо ми не знаємо, про що молимося. Якщо ви фізично не можете свистіти, зімкніть губи і дихайте так, ніби ви можете свистіти. Подумки медитуйте на звук.

Частина 1


Поза: Сядьте дуже спокійно і тихо, з прямим хребтом.


Мудра: Покладіть руки на протилежні плечі. Руки мають бути схрещені. Тримайте плечі добре, розслабивши руки на грудях.


Очі: Закрийте очі.


Мантра: Прослухайте інструментальний запис мантри Ардаас Бхаї. Поки ви слухаєте, як інструменти грають цю мелодію, насвистуйте разом із нею. Почуйте звук свисту в точці брів. Тримайте очі закритими. Будьте дуже спокійні й тихі всередині себе. Це поза спокою.

Ардаас бхайі, амар даас гуру,

Амар даас гуру, ардаас бхайі,

Раам даас гуру, раам даас гуру,

Раам даас гуру, сачі сахі.

Переклад: Милість Гуру Амар Даса (який є надією безнадійних) і Гуру Рам Даса (який є царем йогів і дарувальником благословень у минулому, сьогоденні й майбутньому) гарантує, що молитву почують, і всі потреби будуть задоволені.

Продовжуйте протягом 15 - 31 хвилини.

 

Частина 2


Потім почніть довге, повільне, глибоке дихання. Подумки прислухайтеся до відлуння вашого свисту. Почуйте звук, який ви створили до цього. Залучіть свою унісонну силу розуму, тонку саттвічну гуну розуму, щоб слухати.
Продовжуйте протягом 3 - 11 хвилин. На завершення глибоко вдихніть через ніс, затримайтеся на 5 - 10 секунд. Потужно видихніть через рот. Затримавши дихання, натисніть руками на плечі. Притисніть їх донизу, а хребет тримайте рівним і прямим. Повторіть вдих загалом тричі. Розслабтеся.


Коментарі:

Мантра Ардас Бхаї перекладається як "Милість Гуру Амар Даса, який є надією для безнадійних, і Гуру Рам Даса, який є царем йогів і дарувальником благословень у минулому, сьогоденні й майбутньому, гарантує, що молитву почують, а всі потреби забезпечать".

Коли ви зможете заспокоїти й удосконалити свій розум, тоді ви зможете слухати Волю Бога, розрізняти те, що є, і потім діяти. Це допоможе вам привнести у своє життя задоволеність, легкість і наповненість. Будьте всередині себе і слухайте.

 

Підготували та переклали: HarSaran Singh Khalsa & Priti Saran KaurОбновлено 10.04.2023 07:35